Nenahlížíme do registru

Můžete být zapsáni v registru

V dnešní nelehké době se Hypotéka bez registru stává jedinou šancí, jak někteří z nás můžou získat větší finanční prostředky, aby se mohli zbavit svých dosavadních závazků, dluhů či exekucí.

Půjčte si peníze od nás

Jejím prostřednictvím můžete získat až 70 % sumy z tržní ceny vaší nemovitosti. Hypotéka bez registru neřeší, jestli jste pro jiné banky nebonitní klient nebo za sebou máte jinou nepříznivou finanční minulost, stačí, abyste byl vlastníkem bytu, domu nebo jiné nemovitosti, případně dokázal ručit nemovitostí třetí osoby a můžeme vám pomoci. hypotéka bez registru funguje jen na principu zástavy, nicméně tak získáte peníze, které byste jinak neměli šanci nikde dostat. Je jedno, co si z nich poplatíte nebo na jaký účel je použijete, to nikdo zkoumat nebude. Vaším jediným úkolem bude po smluvenou dobu platit sjednanou splátku a po dobu závazku a to stejně, jako byste to dělali u jiné banky, která by vám hypotéku poskytla.

Řešení dostupné takřka každému

To je hypotéka, kterou vám nabízíme. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme z finančních problémů. Nezáleží na tom, odkud jste, ani jakou máte platební minulost, my vám dokážeme pomoci.

Ohodnoťte příspěvek